Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada kuyruklu balık görmek

Rüyada kuyruklu balık görmek

Rüyada kuyruklu balık görmek yolunun açık olacağına, alim insanlardan sayılacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada kuyruklu balık gördüyseniz

  • İşinizi kaybetme korkusu sizi korkutuyor.
  • Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıya sahipsiniz.

Rüyada mavi kuyruklu balık görüldüyse daima afiyette olacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun kuyruklu balık görüldüyse sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, ekonomik olarak zayıflayacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments