Rüya Tabirleri / elma rüyaları / Rüyada kurtlu elma görmek

Rüyada kurtlu elma görmek

Rüyada kurtlu elma görmek kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurtlu elma gördüyseniz

  • İlerlemek istiyorsanız bazı konuları kendi kendinize halletmelisiniz.
  • Moralinizin bozulduğu noktada yaratıcı düşünmek size iyi gelecek.

Rüyada kurtlu elma alındığında tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına işarettir.

Rüyada kurtlu elma ağacı görmek çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada içi kurtlu elma görüldüyse sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüyada kurtlu elma ısırmak rüya sahibi için hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, istenen her şeye sahip olunacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına yorulur.

Rüyada kurtlu elma koparmak rüya sahibi kişi için her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada çürük kurtlu elma görülmesi dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına yorumlanır.

Rüyada kurtlu elma toplamak duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kurtlu elma yemek uzun bir seyahate çıkılacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurtlu elma yediğini görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, atılacak adımların boşa çıkacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

rüyada güneşli bir gün çocuklar gibi oyun oynuyorum sonra çok güzel bir elma ağacı yanımda beliriyor tam elma koparacakken elmanın üstü kurtlarla doluyor uyanıyorum

Derya

Rüyamda pazardan kırmızı taze elma alıyorum nasıl tatlı kütür kütür yiyorum biraz daha almak için gidiyorum ancak devamı yok pazardaki elmaların hepsi içi kurt dolu bozuk onları almıyorum