Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada kurada araba kazanmak

Rüyada kurada araba kazanmak

Rüyada kurada araba kazanmak iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, yarardan çok zarar getireceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, adım atarken çok zorlanacağına, üzüntülerin sona ereceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurada araba kazanmak gördüyseniz

  • Son zamanlarda ona karşı gösterdiğiniz ilgisizlik onu kırmış bulunuyor.
  • Biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kuradan araba çıkması rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments