Rüya Tabirleri / küncü rüyaları / Rüyada küncülü simit görmek

Rüyada küncülü simit görmek

Rüyada küncülü simit görmek maddi gücünün azalacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, yeni şeyler keşfedeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına alamettir.

Rüyada küncülü simit gördüyseniz

  • Bazı konularda ödün vermeniz veya güç mücadeleleri yaşanmaması için geri planda kalmanız herkes için en iyisi olacak gibi duruyor.
  • Bazı konuları dile getirirken farkında olmadan sert bir dil kullanıyor olabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada küncülü simit yemek sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments