Rüya Tabirleri / kulak rüyaları / Rüyada kulakta su görmek

Rüyada kulakta su görmek

Rüyada kulakta su görmek tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kulakta su gördüyseniz

  • Acil karar vermek zorunda hissetmemelisiniz.
  • Aslında yanlış anlaşıldığınızı izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Rüyada sağ kulağa su kaçması rüyayı gören için verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, toplum içindeki değerinin artacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kulağa su girmesi mutluluğun kapıyı çalacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulağından su geldiğini görülmesi onları gücendireceğine ve çok kıracağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına inanılır.

Rüyada kulaktan su aktığını görmek sorunları ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına inanılır.

Rüyada sol kulaktan su gelmesi sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada kulağa su kaçtığını görülmesi hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kulağa su kaçırmak yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, neşeli zamanların yaşanacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına alamettir.

Rüyada kulağından su akması rüya sahibi için çok önemli noktalara geleceğine, masrafların altında kalacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada kulaktan su gelmesi çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, aile hayatının hayır getireceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulağa su dökmek çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kulaktan su çıkması bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada kulağa su dolması meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, yaralarına da merhem olacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulaktan su fışkırması askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, kazancının sürekli artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, böylece yüzünün güleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kulağın su toplaması güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Merhaba , rüyamda aramizin su an pek iyi olmadığı bir aileye misafir olarak gitmiştik abimle.sonra orda biri eline hortumu alıp su fışkırttı üzerime ve her iki kulağıma su kaçtı. Sağ kulağım çok agrimisti suyun çıkması için sağ tarafa eğiliyorum bu sefer sol kulağım ağrıyordu. Ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz