Rüya Tabirleri / komşu rüyaları / Rüyada komşu köy görmek

Rüyada komşu köy görmek

Rüyada komşu köy görmek hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına işaret eder.

Rüyada komşu köy gördüyseniz

  • Herkesi memnun etmek çok kolay olmayabilir.
  • Oldukça güzel etkiler altındasınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada komşu köye gitmek kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, iş yaşantısında hırslanacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments