Rüya Tabirleri / bel rüyaları / Rüyada kocasının belinde silah görmek

Rüyada kocasının belinde silah görmek

Rüyada kocasının belinde silah görmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize, kendi işini kurmak için adım atacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocasının belinde silah gördüyseniz

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamları gereğinden fazla küçümsüyor olabilirsiniz.
  • Başarıya giden yolda bazı sürprizlerle ya da bazı alanlarda yavaşlanılmasını gerektiren düzeltmelerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kocasının belinin kırıldığını görmek insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, işinin gücünün rast gideceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments