Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada kocamın elinde kına görmek

Rüyada kocamın elinde kına görmek

Rüyada kocamın elinde kına görmek çeşitli avantajlar elde edileceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kocamın elinde kına gördüyseniz

  • Yeni bilgiler elinize geçtikçe duygularınız da işin içine karışabilir.
  • Biraz dikkatli davranırsanız tekrar odaklanmayı başarabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kocasının eline kına yakmak yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, ilişkiye huzurun geleceğine, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments