Rüya Tabirleri / gül rüyaları / Rüyada kocaman gül görmek

Rüyada kocaman gül görmek

Rüyada kocaman gül görmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, ekmeğinin verimli olacağına, sürekli stres ve sinir içinde olacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına delalettir.

Rüyada kocaman gül gördüyseniz

  • Kendinizi estetik, romantik veya entelektüel yeni akımlara veya planlara kaptırabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınız tamamlanması gereken işlerde size yardım etmekten keyif alacaklardır.

Rüyada kocaman gül buketi görülmesi hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, zenginlik içinde olacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments