Rüya Tabirleri / diken rüyaları / Rüyada gül dikeni görmek

Rüyada gül dikeni görmek

Spread the love

Rüyada gül dikeni görmek takdir edilen kişi olacağına, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gül dikeni gördüyseniz

 • En ufak bir açık verdiğiniz taktirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyorlar.
 • Daha esnek olmanızda fayda var.

Rüyada kırmızı gül dikeni batması rüyayı gören kişi için aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada gül dikeni temizlemek yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gül dikeni batması görüldüğünde çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada gül dikenine takılmak yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, fikirlerinin can bulacağına delalettir.

Rüyada gül dikeni batması umutlarının kendisine hayır getireceğine, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada gül dikeni koparmak rüya sahibi kişi için aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada parmağa gül dikeni batması rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada gül dikeni çıkarmak mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağına gül dikeni batması rüya sahibi kişi için büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına işaret ettiği söylenir.

5 yorumlar

 1. rüyamda elime kırmızı gül dikeni batıyordu elim kanıyordu kanı emiyordum ne demek bu biri açıklarmı

 2. Rüyamda ben isteyerek gül dikenine elimi batiriyodum bu ne demek açıklayabilir misiniz aynı zamandada kaktuse avuc icimi bastiriyodum

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya işe, düzene ve başlangıçlara rivayet eder. Rüya alimlerine göre işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına; hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına; kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına işaret eder.

 3. Rüyamda elimde kırmızı gül buketi vardı ama bu güller birinin elliydi yüzüme sürdüm gülleri yüzüme dikenleri battı acaba ne anlama geliyo

  • Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız iyiliğe, insana ve ilerlemeye işaret eder. Rüya alimlerine göre işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına; insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına; ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.