Rüya Tabirleri / gül rüyaları / Rüyada gül tohumu görmek

Rüyada gül tohumu görmek

Rüyada gül tohumu görmek karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gül tohumu gördüyseniz

  • Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermeniz gereklidir.
  • İşinizde tamamlamadığınız konuları gözden geçirerek, unutulan birşeyin olup, olmadığına bakmalısınız.

Rüyada gül tohumu almak sorunlarının ortadan kalkacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gül tohumu ekmek rüya sahibi kişi için kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, malına gelecek zarara, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine tabir olunur.

Rüyada gül tohumu yemek rüya sahibi kişi için ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada gül tohumu toplamak rüyayı gören kişi için rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı gül tohumu görüldüyse büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, huzur ve kazanç getireceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments