Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada kirli çay bardağı görmek

Rüyada kirli çay bardağı görmek

Rüyada kirli çay bardağı görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, üzüntülü bir haber alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kirli çay bardağı gördüyseniz

  • Fazla gurur nedeniyle yüksek bedeller ödeyebilirsiniz.
  • Özgürlük, mutlu bir aile hayatı, istikrarlı yaşam ya da yeterince para denince ne anladığınızı detaylı şekilde anlatmanız gerekebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kirli çay bardağı yıkamak sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, kazanç kapılarının açılacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kirli çay bardağı toplamak rüya sahibi için büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments