Rüya Tabirleri / kir rüyaları / Rüyada kirli akarsu görmek

Rüyada kirli akarsu görmek

Rüyada kirli akarsu görmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada kirli akarsu gördüyseniz

  • Beklenmedik gelişmeler nasıl bir yön çizeceğinize karar vermenizi sağlayabilir.
  • Yaptığınız işler özel hayatınızı veya iş yaşamınızda imajınızı etkileyecekse daha dikkatli hareket etmenizde fayda var.

Rüyada kirli akarsuya girmek ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, rızkının da genişleyeceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments