Rüya Tabirleri / şelale rüyaları / Rüyada şelale görmek

Rüyada şelale görmek

Rüyada şelale görmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada şelale gördüyseniz

  • Bir ilişkinizde ya da iş birliğinizde ani değişiklikler veya ani gelişmeler söz konusu olabilir.
  • İstediğiniz ya da isteyebileceğiniz şey aslında mantıksız bile olsa onun için akla gelmedik çılgınlığı yapabilirsiniz.

Rüyada dere şelale görüldüyse endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine alamet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada şelaleye kapılmak mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına tabir olunur.

Rüyada kurumuş şelale görüldüyse adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada şelaleye çıkmak aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına, endişelerin ve dertlerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada şelale ırmak görülmesi işinde verimsiz olacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine alamettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada şelalenin tepesinde olmak yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada şelalede ıslanmak sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada şelale izlemek yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, varolan borçların ödeneceğine işarettir.

Rüyada bir sürü şelale görüldüyse kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, geniş rızık elde edeceğine, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada şelale akması rüyayı gören kişi için ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, iyi kısmetleri olacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada süt şelalesi görüldüğünde hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine işaret etmektedir.

Rüyada renkli şelale görüldüyse kısa sürecek bir işe gireceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, alın terinin karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Rüyada şelalenin kuruduğunu görülmesi tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada şelalede yüzdüğünü görüldüyse karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki şelale görmek çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada şelale yüzmek tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine delalet eder.

Rüyada şelale aktığını görüldüğünde kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, bir sıkıntıya girmeye, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada akarsu şelale görülmesi yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şelaleye tırmanmak rüya sahibi kişi için yeni bir yol tutulacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, can sıkıcı haberler işiteceğinize, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada gökten şelale akması elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çamurlu şelale görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, uzun süre bu durumun devam edeceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada cennet şelalesi görülmesi zararlı kişilerden uzak durulacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil şelale görüldüyse gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, kötü sözler duyacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada şelaleye girmek üzüntülerinin son bulacağına, sorunları başarıyla çözmeye, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına inanılır.

Rüyada susuz şelale görüldüyse İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çikolata şelalesi görmek kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına alamettir.

Rüyada şelale sesi duymak sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına işaret eder.

Rüyada şelale yapılması yoluna pek çok engelin çıkacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şelaleden korkmak mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, iyi huylar edineceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada berrak şelale görüldüyse fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, dostlarını da iyi seçeceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ırmak şelale görmek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, para sıkıntısının olmayacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına yorulur.

Rüyada yüksek dağdan akan şelale görmek sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine işarettir.

Rüyada şelale yeşillik görüldüyse daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya, çok büyük kısmetlere sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şelaleden bal aktığını görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına delalettir.

Rüyada nehir şelale görmek iş ve mekan değiştireceğine, iyiliğe ve güzelliğe, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı şelale görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, bazen fakirlik görüleceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada şelalede yüzünü yıkamak takdir edilip her konuda destek göreceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına, emeklerinin heba olacağına rivayet eder.

Rüyada bal şelalesi görülmesi rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine delalettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada şelaleden inmek hastalıklarının son bulacağına, iyi konumlara geleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına inanılır.

Rüyada şelaleden kaymak rüyayı gören için her zaman çok başarılı olacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, zor zamanlar geçireceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada evde şelale görmek hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine inanılır.

Rüyada havuz ve şelale görüldüyse İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla şelale görüldüyse ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada şelalede yıkanmak evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada şelale yürümek rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine yorumlanır.

Rüyada orman şelale görüldüğünde zor bir döneme gireceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, büyük paralara sahip olacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane şelale görüldüğünde elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, işinde de hep başarılı olacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada şelaleye gitmek rüyayı gören kişi için aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada şelale atlamak onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, fırsatların elden kaçacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments