Rüya Tabirleri / kırık rüyaları / Rüyada kırık yüzük görmek

Rüyada kırık yüzük görmek

Rüyada kırık yüzük görmek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, ekmeksiz ve parasız kalacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına yorumlanır.

Rüyada kırık yüzük gördüyseniz

  • Tatil planları yapabilir veya iş seyahatlerine çıkabilirsiniz.
  • Duygusal ilişkinize getireceğiniz her türlü hareket sizi mutlu edebilir.

Rüyada kırık yüzük alındıysa sağlığının da yerine geleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada kırık yüzük satmak varolan sorunlarının sona ereceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada kırık yüzük takmak şifa ve ilaç bulacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına alamet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kırık yüzük yaptırmak saygınlık elde edeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kırık yüzük bulmak sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gümüş kırık yüzük görüldüğünde kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments