Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada kiremitli ev görmek

Rüyada kiremitli ev görmek

Rüyada kiremitli ev görmek çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, maddi gücünün azalacağına, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, cesaretinin yerine geleceğine, aksiliklerin yakayı bırakmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kiremitli ev gördüyseniz

  • Dış etkenlere takılmamalısınız.
  • Uzun zamandır bazı işlerinizin önünü kesen veya sizi yavaşlatan bazı sorunları gidermenin yollarını bulabilirsiniz.

Rüyada kırmızı kiremitli ev görüldüğünde isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, en küçük sorunda parlayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments