Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada kese içinde para görmek

Rüyada kese içinde para görmek

Rüyada kese içinde para görmek bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, şöhretli biri olunacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kese içinde para gördüyseniz

  • Bazı konulara tamamen kayıtsız kalmanız, karşı tarafı çileden çıkartabilir.
  • Herşey aynı anda üzerinize gelebilir.

Rüyada kesesi içinde bebek görüldüğünde zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına, bunu da herkese ilan edeceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada kese içinde bilezik görmek yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, fakir çocukları giydireceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada kese içinde olduğunu görüldüyse nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, olumsuz haberler alacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, sağlık sorunları ile uğraşılacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada kese içinde cenin görüldüyse çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments