Rüya Tabirleri / sac rüyaları / Rüyada kepekli saç görmek

Rüyada kepekli saç görmek

Rüyada kepekli saç görmek içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kepekli saç gördüyseniz

  • Bazı kişilere laf anlatmak veya bir şeyleri izah etmeye çalışmak, bir sincaptan uçmasını istemekle aynı şey olabilir.
  • Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız.

Rüyada kepekli saç taramak rüyayı gören için ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, üzüntülerinin son bulacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments