Rüya Tabirleri / kasık rüyaları / Rüyada kasık tüyü görmek

Rüyada kasık tüyü görmek

Rüyada kasık tüyü görmek hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kasık tüyü gördüyseniz

  • Eğitimle ilgili konular sonuçlanabilir.
  • Bazı kişiler, siz onların yerinde olsanız, sizin davranmayı seçeceğiniz yönde davranmayabilirler.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kasık tüylerini temizlemek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, parasını dikkatli harcayacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerin rayından çıkacağına alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada kasık tüylerini kesmek kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, maddi imkânlarının artacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, büyük sorunlar yaşanacağına, ömür boyu devam edeceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments