Rüya Tabirleri / karın rüyaları / Rüyada karnında kedi görmek

Rüyada karnında kedi görmek

Rüyada karnında kedi görmek kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada karnında kedi gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda ise inişli çıkılı durumlar yaşayabilirsiniz.
  • Ufak tefek engeller nedeniyle demoralize olabilir veya bazı konularda soğuma yaşayabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada karnından kedi çıkması çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, işe gösterilen ilginin artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments