Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada karanlık ev görmek

Rüyada karanlık ev görmek

Rüyada karanlık ev görmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına yorumlanır.

Rüyada karanlık ev gördüyseniz

  • Para konularında savurganlığa varacak kadar eli bol ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.
  • Planlarınızı kesintisiz uygulamak istiyorsanız ön hazırlıklar yapmalı, yeni tecrübeler edinmekten kaçınmamalısınız.

Rüyada eski karanlık ev görülmesi çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada karanlık evde dolaşmak çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder Rüyada Ev Almak Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, yeni bir işte tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada büyük karanlık ev görmek büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada karanlık evde korkmak grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, belki ölümler görüleceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada karanlık evde kalmak rüya sahibi için ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine alamet eder.

Rüyada karanlık eve taşınmak çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada karanlıkta eve koşmak yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada küçük karanlık ev görmek aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada karanlık evde olmak rüya sahibi için hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada karanlık evde gezmek bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, aradığı kişiyi bulacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada karanlık evin aydınlanması sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, hayırlı haberler alacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada içi karanlık ev görüldüyse bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, günden güne kazancının artacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine işarettir.

Rüyada karanlık eve girmek rüyayı gören için kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada karanlık evde oturmak gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada karanlık evde yürümek bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada karanlıkta eve gitmek her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine, yeni bir işe girileceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada karanlık evden çıkmak rüya sahibi kişi için girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, attığı adımların boşa çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta ev aramak çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkı

Karanlık bir evde lambaları yakmaya uğraşmak