Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada kara lastik ayakkabı görmek

Rüyada kara lastik ayakkabı görmek

Rüyada kara lastik ayakkabı görmek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam standartlarının da yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kara lastik ayakkabı gördüyseniz

  • Sanki sizin iyiliğinizi istermiş gibi davranan ard niyetli kimselere dikkat edin.
  • Yapabileceklerinizi diğerlerine göstermeniz durumunda ek gelir elde edebilir, para kazanabilir veya insanların size farklı gözle bakmasını sağlayabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada kara lastik ayakkabı giymek üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, kazancının da eksilmeyeceğine, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine yorulur.

Rüyada kara lastik ayakkabı kaybetmek üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments