Rüya Tabirleri / gül rüyaları / Rüyada kara gül görmek

Rüyada kara gül görmek

Rüyada kara gül görmek en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada kara gül gördüyseniz

  • Başkalarının sebep olduğu aksamalarla uğraşmak yerine onları kendi hallerine bırakıp, kendinizle ilgilenmelisiniz.
  • Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.

Rüyada eski karımı gülerken görüldüğünde büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine, sürekli yerinde sayacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara gül almak başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara gül koparmak rüyayı gören için kendisini üzen konuların kapanacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, sağlığının yerinde kalacağına, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments