Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada kara at görmek

Rüyada kara at görmek

Rüyada kara at görmek alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına, kalkınacağına ve yükseleceğine inanılır.

Rüyada kara at gördüyseniz

  • Hayattan daha fazla zevk almanızı ya da hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayabilecek çok sayıda fikre sahip olabilirsiniz.
  • Sezgilerinize güvenmeli siniz.

Rüyada karda at sürmek rüyayı gören için yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments