Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada kapının önünde saç görmek

Rüyada kapının önünde saç görmek

Rüyada kapının önünde saç görmek işlerin rayından çıkacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, arkasından gıybet edeceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapının önünde saç gördüyseniz

  • Değişim, değişiklik, farklı deneyimler söz konusu olabilir.
  • Yeni şeyler denemekten, değişiklikler yapmaktan veya yeni şeyler öneren kişilere kulak vermekten çekinmeyin.

Rüyada ön saç dökülmesi rüya sahibi kişi için kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments