Ana sayfa » Kutu rüyaları » Rüyada kapalı kutu görmek

Rüyada kapalı kutu görmek

Rüyada kapalı kutu görmek istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada kapalı kutu gördüyseniz

  • Neşeniz yerinde görünüyor.
  • Tamamlanması gereken somut işleri tamamlayarak sevdiğiniz kişilere verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz.

Rüyada kapalı kutuda yılan görmek uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, adını işiyle duyuracağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kapalı kutuda altın görülmesi arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, çok büyük zararlar edeceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı kapalı kutu görüldüyse tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, aniden evlilik kararı alacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kapalı kutuda süt görüldüyse aradaki buzların eritileceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top