Rüya Tabirleri / kalem rüyaları / Rüyada kalem seti görmek

Rüyada kalem seti görmek

Rüyada kalem seti görmek elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kalem seti gördüyseniz

  • Belli model, konu ya da kurulumlar işe yarıyor, bazılarıysa işe yaramıyor olabilir.
  • İlginizi çekmiş veya ilgi alanınıza giren bir konuda girişimde bulunmadan önce olası tüm sonuçları hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada kalem seti hediye almak büyük sıkıntılar içine gireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments