Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada kahverengi fare görmek

Rüyada kahverengi fare görmek

Rüyada kahverengi fare görmek dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi fare gördüyseniz

  • İlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir.
  • Eski tanıdıklarınız veya tecrübeleriniz size yardımcı olabilir.

Rüyada açık kahverengi fare görmek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yaşama isteğinin artacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kahverengi fare görüldüyse iç huzurunun yerinde olacağına, yürek yakan biri haline geleceğine, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada büyük kahverengi fare görülmesi uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kahverengi fare kovalamak girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde kahverengi fare görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, gayrimenkul sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iri kahverengi fare görüldüğünde kişisel kavgaların son bulacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, önemli işlere imza atacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi fare ölüsü görmek zor günlerin uzaklaşacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, mesleğindeki başarısının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük kahverengi fare görmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada kahverengi fare öldürmek büyük bir ihanete uğranacağına, mutsuz ve moralsiz olacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments