Rüya Tabirleri / fes rüyaları / Rüyada kafada fes görmek

Rüyada kafada fes görmek

Rüyada kafada fes görmek kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kafada fes gördüyseniz

  • Sağduyulu olmaya çalışmakta fayda var.
  • Bazı kişilerin davranışlarını değiştirmeye çalışabilir veya bazı görevlerini değiştirebilirsiniz.

Rüyada kafaya fes giymek rüya sahibi kişi için üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments