Rüya Tabirleri / bıçak rüyaları / Rüyada kadının elinde bıçak görmek

Rüyada kadının elinde bıçak görmek

Rüyada kadının elinde bıçak görmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada kadının elinde bıçak gördüyseniz

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan bir kişi nedeniyle bazı konularda karışıklıklar yaşanabilir.
  • Değişim kaçınılmaz görünüyor.

Rüyada hamile kadının elinde bıçak görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, komşularla ters düşüleceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments