Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada kadın eli görmek

Rüyada kadın eli görmek

Rüyada kadın eli görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, tatsız durumlar yaşanacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya alamet eder.

Rüyada kadın eli gördüyseniz

  • Sıkıntılı koşuşturmalara eğilimlisiniz.
  • Sadece duygusal açıdan biraz huzursuzsunuz.

Rüyada sevdiği kadının elini tutmak rüyayı gören kişi için iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada genç kadın eli öpmek başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, her zaman neşeli olacağına işarettir.

Rüyada kadın eline dokunmak daha rahat bir nefes alacağına, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına alamettir.

Rüyada ölen kadının elini öpmek rüyayı gören kişi için sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kadın eli öpmek tabiri caizse can bulacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel kadının elini tutmak rüyayı gören için rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada evli kadının elini tutmak sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, hayırlı bir yola girileceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ünlü kadının elini tutmak sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, kişinin daha çok kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kadının elinde silah görüldüyse bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, anne baba dualarının alınacağına, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölü kadının elini öpmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada kadının el sallaması sonu hayırlı olacak bir izdivaca, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kadın eli tutmak rüyayı gören kişi için maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, nice noksanlık içinde olduğuna, pek çok kişiyi idare edeceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine alamet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments