Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada kadın ayak görmek

Rüyada kadın ayak görmek

Rüyada kadın ayak görmek yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kadın ayak gördüyseniz

  • Size önemli geri dönüşü olabilecek plan, proje, iş, keyifli aktiviteler veya kişilere odaklanmalısınız.
  • Bildiğiniz şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada güzel kadın ayağı görüldüğünde ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına alamettir.

Rüyada kadın ayağı yıkamak eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına alamet eder.

Rüyada kadın ayağına dokunmak uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, ailesini hem gururlandıracağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına alamettir.

Rüyada kadın ayak parmağı görüldüğünde heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kadının ayağını tutmak büyük sorunlar ile karşılaşacağına, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kadının ayakta işediğini görülmesi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments