Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada kaçan balık görmek

Rüyada kaçan balık görmek

Rüyada kaçan balık görmek kötü gidişe dur denileceğine, geleceğin güzel olacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına delalet eder.

Rüyada kaçan balık gördüyseniz

  • Herşeyi yönetmeye çalışıyor tüm kararları siz vermek istiyorsunuz.
  • Gelir geçer hevesler veya eğlence uğruna sorumluluklarınızı veya görevlerinizi ihmal edebilirsiniz.

Rüyada kaçan balığı yakalamak yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryumdan kaçan balık görüldüyse onlara doyasıya sarılacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, can sıkıntısının sona ereceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments