Rüya Tabirleri / kaçak rüyaları / Rüyada kaçak su görmek

Rüyada kaçak su görmek

Rüyada kaçak su görmek çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, bir sıkıntıya girmeye, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaçak su gördüyseniz

  • Tavsiyeler havada uçuşabilir.
  • Yeni başlangıçlardan uzak durmanız gerekiyor.

Rüyada kaçak su kullanmak rüyayı gören için eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, hayata küsecek duruma geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments