Rüya Tabirleri / başörtü rüyaları / Rüyada ipek başörtü görmek

Rüyada ipek başörtü görmek

Rüyada ipek başörtü görmek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, ele güne muhtaç olacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada ipek başörtü gördüyseniz

  • Canınızı sıkan kişilere direk olarak karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir.
  • O nedenle seçeneklerinizi doğru değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada beyaz ipek başörtüsü görmek umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ipek başörtüsü takmak içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments