Rüya Tabirleri / inşaat rüyaları / Rüyada inşaatta su görmek

Rüyada inşaatta su görmek

Rüyada inşaatta su görmek lükse ve konfora kavuşacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada inşaatta su gördüyseniz

  • Biraraya geleceğiniz, arkadaş, akraba veya komşularınızın faydalı önerileri olabilir.
  • Altından kalkamayacağınız işlere talip olma veya tutamayacağınız sözler verme ihtimaliniz söz konusu olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada inşaatı su basması kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments