Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada ince duvar görmek

Rüyada ince duvar görmek

Rüyada ince duvar görmek iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, huzura ve rahata kavuşacağına, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ince duvar gördüyseniz

  • Evinizde veya yaşadığınız yerde yapacağınız düzenlemeler ya da birlikte yaşadığınız bir kişiyle sorunları detaylı şekilde ele almanız olumlu sonuçlar doğurabilir.
  • Başkalarının hareketlerini tehditkar bulsanız bile, ani tepkilerden sakınmalısınız.

Rüyada ince duvar üstünde yürümek çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments