Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada ılık su görmek

Rüyada ılık su görmek

Rüyada ılık su görmek yeni iş teklifleri alacağına, büyük borçlar alınacağına, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, dertlerin ve sorunların aşılacağına delalettir.

Rüyada ılık su gördüyseniz

  • İnsan ilişkilerine yarı güvenli bakışınız, size iletişim sorunları yaşatabiliyor.
  • Uzun zamandır bekleyen durumlara düzenleme getirmelisiniz.

Rüyada ılık su içtiğini görülmesi bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ılık suyla banyo yapıldığında rüya sahibinin de yüzünün güleceğine, biraz zaman geçmesi gereken haber, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ılık su doldurmak çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çeşmeden ılık su akması yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, büyük mutluluklar yaşanacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ılık suya girmek rüya sahibi kişi için uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada havuzda ılık suda yüzmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada musluktan ılık su içmek rüya sahibi kişi için manevi bir rahatlama yaşanacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ılık su vermek yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ılık su içmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada ılık suda yüzmek her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, arzuların yerine geleceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ılık suyla abdest alındığında zorlukların ve kavgaların biteceğine, kazançlı bir adım atılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ılık suda yıkanmak kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ılık suya dokunmak akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, doğru kararların alınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments