Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada iki kere düğün görmek

Rüyada iki kere düğün görmek

Rüyada iki kere düğün görmek gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, dertlerinin dermanını bulacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki kere düğün gördüyseniz

  • Değer verdiğiniz kişileri yatıştırmanız veya huzura kavuşturmanız gerekebilir.
  • Sizi provoke eden kişilerin oyunlarına gelmemelisiniz.

Rüyada iki kere düğün yapmak aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, yanlış kişilere denk geleceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments