Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada kuzen düğünü görmek

Rüyada kuzen düğünü görmek

Rüyada kuzen düğünü görmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, övgü dolu sözler duyacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına yorumlanır.

Rüyada kuzen düğünü gördüyseniz

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular istediğiniz yönde ilerlemeyebilir.
  • İş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Rüyada kuzeninin düğünü olduğunu görmek para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, kalp kırıklığına neden olacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kuzenin düğününe gitmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments