Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada hırsızlık yapan çocuğu yakalamak

Rüyada hırsızlık yapan çocuğu yakalamak

Rüyada hırsızlık yapan çocuğu yakalamak çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hırsızlık yapan çocuğu yakalamak gördüyseniz

  • Arkadaşlarınız tamamlanması gereken işlerde size yardım etmekten keyif alacaklardır.
  • Tesadüf gibi görünen olayların ilişkileriniz veya uzun vadeli planlarınız üzerinde etkisi olabilir.

Rüyada hırsızlık yapan çocuğu dövmek rüyayı gören için maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, alınganlıkların hasıl olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Rüyam da iki kız çocuğunun baba evime hırsızlık için girmeye çalıştıklarını fakat daha kapıyla oynarken onları pencereden görüp yüz yüze geldim ve onlarda bu durumda yapmakta oldukları şeyi bırakıp kaçtılar