Rüya Tabirleri / hatıra rüyaları / Rüyada hatıra görmek

Rüyada hatıra görmek

Rüyada hatıra görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, hayırlı bir yola girileceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, güzel bir evliliğe, başarılı çalışmalara imza atacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hatıra gördüyseniz

  • Zorunlu değişiklikler söz konusu olabilir.
  • Diğerlerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeniz gerekmiyor.

Rüyada hatıra para görülmesi içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına alamettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada hatıra yazmak sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada hatıra fotoğrafı çektirmek eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, çok hayırlı insan olunacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada birine hatıra vermek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada hatıra anlatmak rüya sahibi kişi için sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, çok yoğun çalışacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments