Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada halının üstünde yılan görmek

Rüyada halının üstünde yılan görmek

Rüyada halının üstünde yılan görmek ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, ileride saygın bir kimse olacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada halının üstünde yılan gördüyseniz

  • Sadece nasıl ilerleyeceğinizi şemalandırmanız gerekiyor.
  • Siz onları durdurmazsanız veya bazı şeyleri karşılıklı tartışmaktan keyif aldığınızı belirtirseniz, daha çabuk normale döneceklerdir.

Rüyada beyaz halının üstünde yürümek rüya sahibi kişi için adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada halının üstünde tırnak görmek çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada halı üstünde yıkanmak farklı iş alanlarına yöneleceğine, aradığı aşkı bulacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada halı üstünde yürümek rüya sahibi için kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada halı üstünde oturmak eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, çok mutlu olunacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına alamet etmektedir.

Rüyada halının üstüne işediğini görmek iş konusunda bir ortaklık kuracağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada halının üstünde uçtuğunu görüldüyse kardeşlerin birlikte iş kuracağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada halının üstünü süpürmek şansının ve kısmetinin açılacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada halının üstünü temizlemek kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada halı üstünde uçmak herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada halının üstüne kusmak yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada halı üstünde böcek görüldüyse hayat daha olumlu bakılacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, hatalı ve kusurlu işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada halı üstünde yatmak çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, birçok iş kapısının açılacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada halının üstünde uyumak zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada halının üstüne su dökmek hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada halının üstünde kan görmek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, günü birlik kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada halının üstünde karınca görüldüğünde yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, kurtuluş yollarına ulaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments