Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada halının içinde para görmek

Rüyada halının içinde para görmek

Rüyada halının içinde para görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, huzurunu yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada halının içinde para gördüyseniz

  • Sizi altüst edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.
  • Seyahatler, katılınılacak kurs, seminer, konferans v.b yerler ya da eski tanıdıklarla toplantılar değerli bilgiler edinmenizi sağlayabilir.

Rüyada halının içinde böcek görmek hiçbir eksiğinin olmayacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, zor bir durumda kalacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına alamettir.

Rüyada halının içinde kurt görmek yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments