Rüya Tabirleri / gümüş rüyaları / Rüyada gümüş para görmek

Rüyada gümüş para görmek

Rüyada gümüş para görmek mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, zamanının boşa gideceğine yorumlanır.

Rüyada gümüş para gördüyseniz

  • Size imkansızı vaat eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Faydasız argümanlar ya da yürümesi zor anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada gümüş para vermek konfor içinde olacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada gümüş para alındığında Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına alamet eder.

Rüyada yabancı gümüş para görüldüyse çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada gümüş para çalmak kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, kendisini ailesine vereceğine tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada gümüş para toplamak dertlerinin çarelerine kavuşacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş para saymak rüyayı gören kişi için sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş para bulmak yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, yeni işler alacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına inanılır.

Rüyada gümüş para topladığını görüldüğünde ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments