Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada gözlüklü adam görmek

Rüyada gözlüklü adam görmek

Rüyada gözlüklü adam görmek böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, sözler sarf edeceğine, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlüklü adam gördüyseniz

  • Bırakın kendileri anlasınlar.
  • Güçlü bir duruma gireceksiniz.

Rüyada güneş gözlüklü adam görülmesi işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, hayattan yana keyif bulacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments