Rüya Tabirleri / gökyüz rüyaları / Rüyada gökyüzünü turuncu görmek

Rüyada gökyüzünü turuncu görmek

Rüyada gökyüzünü turuncu görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, makamının tehlikeye gireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, her zaman çok üzgün olacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünü turuncu gördüyseniz

  • Teorik olarak mümkün görünen şeyler pratikte absurd duruyor olabilir.
  • Mevcut durumunuzda daha esnek olmanızda fayda var.

Rüyada gökyüzünün turuncu olması maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments