Ana sayfa » Başkan rüyaları » Rüyada genel başkan görmek

Rüyada genel başkan görmek

Rüyada genel başkan görmek bankadaki hesabının kabaracağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, adeta sinirden küplere bineceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada genel başkan gördüyseniz

  • Eğitiminizi, belli ekspertiz konularını veya yeteneklerinizi ilgilenirden bilgiler toplayabilirsiniz.
  • Tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada chp genel başkanını görüldüğünde takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada parti genel başkanı görülmesi ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine yorumlanır.

Rüyada genel başkan olmak rüyayı gören için duymadığı sözleri duyacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, büyük savaşların yaşanacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top