Ana sayfa » Gelinlik rüyaları » Rüyada gelinlikle yere düşmek

Rüyada gelinlikle yere düşmek

Rüyada gelinlikle yere düşmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine delalettir.

Rüyada gelinlikle yere düşmek gördüyseniz

  • Bazıkişilerin hareketleri sizi şaşırtabilir.
  • Yardımsever doğanız karşınızdaki kişilerde karşılığını verme duygusu oluşturabilir.

Rüyada gelinliği yere atmak rüyayı gören kişi için hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada gelinlik yerine elbise giymek yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, bağının ve bahçesinin de artacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top