Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evin yanında su görmek

Rüyada evin yanında su görmek

Rüyada evin yanında su görmek kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada evin yanında su gördüyseniz

  • Hepsi de, sadece enerji kaybına neden oluyor.
  • Yeni kimselerle tanışmalar veya ilginç bağlantılar kurma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada evin yanından su akması sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, aile hayatında sevinileceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments